Mit játsszunk? Szakértő válaszol! - Társasjáték ajánló mindenkinek podcast műsorunkban

Felnőttként a társasjátékokhoz társulhatnak negatív sztereotípiák, minthogy: időrabló, gyerekes, vitagerjesztő. Gyerekkorunkban nem volt akkora választék, mint manapság. Előfordulhat, hogy a rossz élményeink, emlékeink miatt nem tudjuk élvezni a kikapcsolódás e formáját, emiatt akár a gyerekeinket sem tudjuk társasozó személyiséggé nevelni.
Azonban egy korosztálynak megfelelő, személyiséghez passzoló játékválasztás örök élményt nyújt. Ebben szeretne segíteni a Játékidő podcast-sorozatunk legfrissebb adása is.
Az új részt akár már most rögtön itt (alább) vagy a Google Podcast-on, Apple Podcaston vagy a Spotify-on keresztül is meg tudjátok hallgatni!
A podcast sorozat korábbi epizódjaiban beszélgettem Tatár Csillával, aki az anyaságáról és a gyerekkoráról beszélt őszintén, vendégem volt Bojti Andrea gyermekpszichológus, aki abban segített, hogy léteznek-e fiús vagy lányos játékok, lehet-e bármilyen következtetést levonni abból, ha a fiú gyermekünk csak babákkal szeretne játszani vagy a lányunk a versenyautókhoz vonzódni, és Gyaraki Dáviddal a REGIO JÁTÉK marketingvezetőjével az első epizódban azt elemeztük, hogy mennyi játéka legyen a gyereknek, létezik-e a túl sok játék jelenség.
- „Hiszem, hogy meghosszabbítható az élet azzal, hogyha valami olyat csinálunk, amiben örömünket leljük.” - Interjú dr. Horváth Biankával, a Magyar Nemzeti Bank elnöki főtanácsadójával A női vezetők kitartása és elszántsága új normákat teremt az eddig megszokott szervezeti struktúrákban, tovább inspirálva...